מידע על כדור כדורגל

משחק הספורט בפופולרי בעולם מקבל אצלנו במועדון הפועל ת"א מקום של כבוד, כי אצלנו תמצאו לא רק היסטוריה מפוארת של קבוצת כדורסל אלא גם היסטוריה מפוארת של קבוצת כדורגל. זו ההזדמנות להמליץ על חנות ספורט בש-גל, שם תוכלו למצוא כל שאתם זקוקים לו בעולם הספורט וענף הכדורגל. לדוגמא: כדורים, שערים, כפפות שוער ואפילו מגינים.

כדורי כדורגל למכירה

בבש-גל תמצאו מגוון ענק של כדורי כדורגל. בין אם אתם המעריצים של הפועל ת"א, ברצלונה, ריאל מדריד, באיירן מינכן או אייקס, תוכלו למצוא שם כדור כדורגל שיתאים לכם בדיוק.
חווית המשחק עם כדור כדורגל איכותי שונה בתכלית מכדור זול שנהרס בקלות. ולכן, בבש גל תוכלו למצוא כדורים שווים ואיכותיים שיחזיקו לכם לאורך זמן.

כדורים מס' 4

ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של כדורים במספר 4. כדורים מעור סינטטי, איכותיים, במגוון צבעים ומגוון מחירים שיתאימו לכם. בין החברות שאנו משווקים ניתן למצוא את: DIADORA, LINEX ו-  WINNER

כדורים מס' 5

ניתן למצוא אצלנו מבחר מגוון של כדורים במספר 5. כדורי כדורגל תחרותיים, מקצועיים ויפים. בין החברות וסוגי הכדורים ניתן למצוא Nike FCB, DIDADORA, FIFA ועוד.

טיפים לבחירת כדור כדורגל

  1. קודם כל איכות – ההמלצה שלנו היא קודם כל לבחור בכדור איכותי. ניתן למצוא היום כדורי כדורגל מאוד זולים, ועם זאת לאחר מספר בודד של משחקים הם ייהרסו. עדיף, להשקיע עוד מספר שקלים ולקבל כדור כדורגל איכותי. איך בוחרים נכון כדור איכותי? ניתן לסמוך קודם כל על מותג מוכר, ולאחר מכן, לבחון את הכדור והמאפיינים שלו.
  2. צבע ועיצוב – בחרו את הצבע, הקבוצה והעיצוב המועדף עליכם. הצבע והעיצוב המיוחד לכדור מוסיפים לחוויה של משחק הכדורגל.
  3. רמת המשחק – וודאו כי אתם בוחרים כדור כדורגל שמתאים לדרישות שלכם. ישנם הבדלים בין כדור כדורגל לילדים, לבין כדור כדורגל לבוגרים, לבין כדור כדורגל לאולמות לבין כדור כדורגל למגרשי הדשא.

 מגוון רחב של אביזרים נוספים לכדורגל

בנוסף לכדורי הכדורגל ניתן למצוא בבש-גל,  חנות ספורט, גם אביזרים נוספים שישפרו את המשחק שלכם, בין אם בשכונה, באימון או במגרש. אנו מציעים מגוון רחב של כפפות שוער הן לילדים והן למבוגרים, מגני עצם, שערי קט רגל, קונוסים לתרגול, מוטות ומשקולות.
יש לציין שניתן לקבע שערים מסויימים לבטון יצוק בגינה וכך ילדים יכולים לשחק בבטחה הוקי וכדורגל ללא חשש לפגיעה.